ПРО НЕЗАЛЕЖНИЙ АУДИТ ДIЯЛЬНОСТI ВГО «СІНЕМА» ЗА 2019 РІК
Завершив роботу незалежний аудит діяльності ВГО «СІНЕМА» за 2019 рік. Висновок аудиту, разом із Звітом за 2019 рік, надіслано до Департаменту розвитку інтелектуальної власності Мінекономіки України.
31.03.2020

ПРО ЗMIНУ ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРIВ
Шановні колеги!
У зв’язку з введенням карантину, щорічні Загальні збори відбудуться в квітні 2020 року.
Оголошення про нову дату проведення Зборів буде розміщено на сайті ВГО «СІНЕМА».

11.03.2020

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ ВГО «СІНЕМА»
Шановні колеги!
Повідомляємо, що Загальні збори членів ВГО «СІНЕМА» відбудуться 14 березня (субота) 2020 року за адресою: м. Київ, вул. Саксаганського, 6 (Синій зал Будинку кіно). Початок роботи о 14:00, реєстрація - з 13:00. Запрошуємо до участі!

Пропонований порядок денний:
1) Обрання голови, президії, секретаря і лічильної комісії зборів. Затвердження регламенту виступів та порядку голосування;
2) Звіт Голови Наглядової ради – керівника організації;
3) Затвердження звіту Виконавчого директора про фінансово-організаційну діяльність ВГО «СІНЕМА» за 2019 рік;
4) Призначення аудиторської компанії для проведення перевірки фінансової діяльності ВГО «СІНЕМА» за 2019 рік;
5) Затвердження Кошторису витрат організації на 2020 рік;
6) Організаційні питання.

Відповідно до п. 6.6 Статуту ВГО «СІНЕМА» члени організації мають право вносити свої зауваження та пропозиції щодо запропонованого порядку денного. Остаточний перелік питань порядку денного зборів затверджується безпосередньо під час проведення заходу.
Пропозиції просимо надсилати на електронну або поштову адресу ВГО «СІНЕМА»: 01033, м. Київ, вул. Саксаганського, 6, офіс 306.

З метою забезпечення кворуму та ефективного проведення зборів, просимо підтвердити свою участь до 10 березня, надіславши повідомлення на e-mail: cinema.ua.office@gmail.com

Інформація про можливі зміни щодо порядку проведення Загальних зборів, а також, проєкти документів, необхідні для прийняття рішень з питань порядку денного, будуть додатково оприлюднені на веб-сайті: vgocinema.com

Голова Наглядової ради
Сергій Тримбач

14.02.2020

ВІТАЄМО З НОВОРІЧНИМИ ТА РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ !!!
Вітаємо авторів - членів ВГО «СІНЕМА», наших партнерів та друзів із споріднених товариств, установ і організацій з Новорічними та Різдвяними святами! Дякуємо за плідну співпрацю та зичимо творчої самореалізації і успіху в Нового 2020 році! Щастя, сімейного затишку та добробуту вашим родинам!.

02.01.2020